Osmanlı Yatırım’da çalışan yatırım uzmanları hangi hisseleri öneriyor?

PİYASA - 10 Şubat 2019, 14:41

Yatırım uzmanlarının gün boyu yatırım tavsiyeleri Osmanlı Yatırım’da

 

Osmanlı Yatırım, yatırım uzmanlarının hisse, türev ve pair trade kategorilerinde önerilerini tüm müşterileri ile elektronik ortamda paylaşıyor.

Osmanlı Yatırım, üçer aylık dönemler itibariyle yatırım uzmanları arasında hisse, viop ve pair trade kategorilerinde ödüllü yarışma düzenliyor.

Yatırım uzmanlarının tavsiyeleri de anlık olarak işlem platformlarında al/sat önerileri altında yayınlanıyor.

Osmanlı Yatırım’da hesabı olan tüm müşteriler de bu önerileri takip edebiliyorlar. Müşteriler ayrıca kategori ve uzman belirleyerek kendi mail adresine otomatik gönderim de sağlayabiliyor.

Öneri tablosunda önerilen ürünün son fiyatına veya öneri kapanış fiyatına göre önerinin getirisi ile beraber piyasa değişimine göre relatif kazanç bilgisi de yer almaktadır. Tüm alış tavsiyeleri o anki satış fiyatından, satış tavsiyeleri alış fiyatından gerçekleşmiş gibi getiri hesaplanmakta, piyasa açıkken tavsiye girilmektedir.

Ayrıca hangi yatırım uzmanının kaç tavsiye verdiğini ve verdiği tavsiyelerde başarı oranını da görebilirsiniz.

Böylece yatırım tavsiyeleri başarılı olan yatırım uzmanını sürekli takip ederek uzmanlığından internet /mail  ortamında faydalanabilirsiniz.

Aşağıdaki tabloda 2 Ocak – 8 Şubat döneminde yatırım uzmanlarının tüm kategorilerde önerilerini görebilirsiniz.

Detaylı bilgi https://www.osmanlimenkul.com.tr/126/sayfalar/alsat-onerileri

 

 

 

 

 

 

 

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Yorumlar

  • tam13 Şubat 2019 20:21Çok iyi oldu mutlu olduk

    (%0) (%0)