Oktay'dan Albayrak ailesine hakaretlere sert tepki

GÜNDEM - 01 Temmuz 2020, 00:32

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Bakan Albayrak ve ailesine yönelik hakaret içerikli yorumlara tepki gösterdi

 

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Dünyaya gözlerini yeni açmış bir yavruya, heyecanını yaşayan anneye ve bu mutluluğu paylaşan babaya hakaret kabul edilemez." ifadelerini kullandı.

Oktay, Twitter hesabından paylaştığı mesajında Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın yeni doğan çocuğu ile ilgili sosyal medyadan yapılan paylaşımlara tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, mesajında şunları kaydetti:

"Dünyaya gözlerini yeni açmış bir yavruya, heyecanını yaşayan anneye ve bu mutluluğu paylaşan babaya hakaret kabul edilemez. Cumhurbaşkanımızın kızı Esra Albayrak Hanım'ı hedef alan ahlak dışı söylemi lanetliyorum. Vicdanları yaralayan nefret söylemi adalet önünde hesap verecektir."

Esra Albayrak'a hakarete karşı siyasiler tek yumruk oldu

 

Albayrak ailesine hakaret eden kişi gözaltına alındı

 

Berat Albayrak'ın mutlu günü

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Yorumlar

  • Davut01 Temmuz 2020 08:33Yanliz CHP ve HDP.Ve diger aparatlari..teroris DEMIRTASIN hanimina.yapilan saygisizli aynisida bu aileye.siz yapmis olmuyormusunuz..iki yuzlulugunuz..oraya cikmiyormu..hani demokrattiniz.iste bu millet  sizin sahtekar be yalanci oldugunu  bilip  size guvenmiyor..sonucta  buda  bir  aile..

    (%0) (%0)