Garanti Bankası'nın (GARAN) teknik analizi

TEKNİK ANALİZ - 21 Ekim 2019, 10:47

MARBAŞ Menkul Değerler A.Ş Garanti Bankası'nın teknik analizini yayınladı

 

GARAN:

Teknik Görünüm:

Ekim ayı başından itibaren 10.38 seviyesinden 8.24 noktasına kadar gerileyen GARAN geçtiğimiz haftayı 9.27 seviyesinden tamamladı. 9.15-9.09-8.93 ve 200 günlük basit ortalamanın bulunduğu 8.83(8.71 geçen hafta oluşan fiyat boşluğu dip seviye olmak üzere) geri çekilmelerde takip edilecek destek seviyeleridir. Diğer taraftan 9.37 seviyesi üzerinde kalıcılık oluşması durumunda 9.48-9.67-9.93 noktalarına doğru alımların devam etmesi beklenebilir.

SPK, 7 banka için depo şartını kaldırdı

Tüm analizler ve sektör raporları için: http://www.marbas.com.tr/sektorraporlari

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ie risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. MARBAŞ Menkul Değerler A.Ş. ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Yorumlar