Fenerbahçe'den Ersun Yanal açıklaması

SPOR - 15 Mart 2019, 10:17

Fenerbahçe'den yapılan açıklamada, "Futbol takımımız bu sene ligi bitirebildiği en üst konumda bitirecek; gelecek sezon da hocamız Ersun Yanal önderliğindeki yapılanmasıyla zirve yürüyüşünü emin adımlarla gerçekleştirecektir." denildi.

 

Fenerbahçe Kulübünden yapılan açıklamada, teknik direktör Ersun Yanal ile gelecek sezon da yola devam edileceği bildirildi.

Sarı-lacivertli kulüpten, Ersun Yanal ile yolların ayrılacağı yönündeki haberlerle ilgili yapılan açıklamada, "Zor bir sene geçiren futbol takımımızın, hocamız Ersun Yanal göreve geldikten sonra artan performansı oyun içi istatistikleriyle sabittir. Futbol takımımız bu sene ligi bitirebildiği en üst konumda bitirecek; gelecek sezon da hocamız Ersun Yanal önderliğindeki yapılanmasıyla zirve yürüyüşünü emin adımlarla gerçekleştirecektir." ifadeleri kullanıldı.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Yorumlar

 • Aynı masallar15 Mart 2019 20:17Seneye Ersun yanal yapılanması demek onbeş yeni transfer komisyon ve batak demek

  (%0) (%0)
 • ali15 Mart 2019 13:37Başkan çok iyi bir yönetici ancak futbol işi başka bir iş. Üretim değil, hizmet değil, bu içinde bir çok dinamik bulunduran oyun. hissetmek gerekli bu oyunu. yönetmek yeterli olmaz

  (%0) (%0)
 • erdi15 Mart 2019 11:49Muhaaaaaaa:)

  (%0) (%0)
 • güneş15 Mart 2019 10:50 :D  :D  :D 

  (%0) (%0)