Fenerbahçe'deki kriz adliyeye taşınıyor

SPOR - 12 Ekim 2018, 11:11

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un görevinden alınan yardımcılar ve kadro dışı bırakılan futbolcularla ilgili anlattıkları Türkiye gündemine oturmuştu. Uzun süre konuşulan olayda yeni gelişmeler yaşanabilir

 

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, günlerce beklenen açıklamayı önceki gün yapmış, görevine son verilen antrenörler ve kadro dışı bırakılan oyuncularla ilgili inanılmaz ifadeler kullanmıştı. Ancak bu rüzgar hemen dinmeyecek gibi görünüyor. Kulis bilgilerine göre Koç’un hakim olduğu daha çok konu var ve karşı cepheden gelecek bir yalanlama ya da yanıt olursa o zaman yeni defterleri de açacak. İkinci dalganın bir başka boyutu da adliye…

Sporx’te yer alan habere göre; Suç duyurularında bulunacak Fenerbahçe Kulübü’nün kadro dışı bırakılan isimlere para cezası vermeyi de düşündüğü vurgulandı.

Hocalar kayıp!

Şok ifadelerle suçlanan 3 yardımcı antrenör ise adeta kayıplara karıştı. En yakınlarının bile telefonlarına çıkmayan antrenörlerin bir savunma yapıp yapmayacağı merak konusu. İddialardan çok rahatsız olan Fenerbahçe’nin eski hocası Aykut Kocaman’ın ise yakın çevresine, “Bunlar benim açımdan cevap verilecek açıklamalar değil. ” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Ali Koç ne demişti?

Beşikaş maçı öncesi soyunma odasında rulo halinde bir halı var. Bir arkadaş, ‘Bu ne?’ diye soruyor. Turgay Altay, ‘Beşiktaş bizi yenecek, hocanın cenazesini bu halıya saracağız’ yanıtını veriyor. İstedikleri olmadı, maç berabere bitti”

Cuma günü mesai bitiminde işlerine son verip, tesislere girişlerini yasakladık. Bilgisayarlarına baktığımızda, takımla ilgili tüm verilerin, bilgilerin üçüncü kişilerle paylaştığı ortaya çıktı. Geçen seneki bilgileri ise silmişler”

“6 yerli oyuncu ve 3 yönetici oturduk, konuştuk. Volkan önce bana, sonra başkan vekilimize çok daha büyük saygısızlık yaptı. ‘Bize bunu yapan, Samandıra’da neler yapmaz?’ diye düşündüm ve bu kararı aldım”

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Yorumlar

 • furkan13 Ekim 2018 11:17Bu disiplinsizliklerde gösteriyorki Koç'da kulübü iyi yönetemeyecek.

  (%0) (%0)
 • salim12 Ekim 2018 16:40Yaktın bizi başkan,,bugün de %5 düştü.

  (%0) (%0)
 • Yunus12 Ekim 2018 14:47Bu adamlar FB sırtından toplam beş altı yüz milyon para kazandı takımı sabote ettilerse ya kazandıkları paraları iade ederler yada her türlü maddi manevi yargıya verilir ki herkese takımın altını oymak ne demek örnek olur. Koçu herhalde yumuşak buldular

  (%0) (%0)
 • erdi12 Ekim 2018 14:44Yeni alınan oyuncularda mı kumpas çetesi,,oynamayan onlar.

  (%50,00) (%50,00)
 • Yorum12 Ekim 2018 12:45Bence özel dedektifte tutulsun profösyönel bu işi tam anlamıyla açıklığa kavuştursunlar

  (%0,00) (%100,00)
 • Yorum12 Ekim 2018 12:42Çok doğru kararla alınmış zaten bu durumu taraftarlarda seziyordu acayip acayip pas hataları acayip acayip gol yemeler hiç olmadık takımın bize üç çekmesi bunlar normal de değil tesadüfte değil takımın içinde teknik kadronun içinde dışarıya çalışan birileri olduğu kesin mahkemeye intikal etmesi çok iyi arkasında kimlerin olduğunu öğrenmek için o kişilerin fenerbahçeyle kim uğraşıyorsa onların cezalandırılmaları lazım nitelikli kumpas çetesi bunlar ali koç u kutluyorum

  (%28,57) (%71,43)