Beşiktaş Dorukhan Toköz transferi için Udinese ile anlaşmaya vardı

SPOR - 11 Temmuz 2019, 16:57

Beşiktaş genç yıldızı Dorukhan Toköz'ün transferi için İtalyan ekibi Udinese ile 10 milyon Euro karşılığında anlaşmaya vardı.

 

Beşiktaş’ta gösterdiği performansla Milli Takım’a kadar yükselen Dorukhan Toköz, Igor Tudor’un çalıştırdığı Udinese’ye çok yakın…

Beşiktaş’tan Dorukhan Toköz’ü kadrosuna katmak isteyen İtalyan ekibi Udinese ilk olarak 7 milyon Euro’luk bir teklifle siyah beyazlıların kapısını çalmıştı. Yapılan pazarlıkların ardından İtalyanlar Beşiktaş’ın istediği 10 milyon Euro’luk teklifi kabul etti.

10 MİLYON EURO’YA ANLAŞMA SAĞLANDI

Sözleşmeye ‘sonraki satıştan pay’ maddesini de ekletmek isteyen siyah beyazlıların bu teklifi de kabul edildi. Teklife sıcak bakan Beşiktaş yönetimi Dorukhan’ın satışına onay verdi ve Udinese Dorukhan Toköz’ü 10 milyon Euro karşılığında transfer etti. Resmi açıklamanın kısa süre içerisinde yapılması bekleniyor. (Sözcü)

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Yorumlar

  • Sinyor12 Temmuz 2019 01:58Yabanci klup yöneticileri futboldan gerçekten anliyor. Kaliteli gelecek vaat eden futbolculari hemen kapiyorlar. 10 milyon euro adamlar için çerez parasi. Bu ülkede futboldan üst düzey olarak anlayan ne federasyonda ne de kluplerde 1 kişi bile yok. İronik olansa hepsi futboldan anladigini zannediyor. Anladiklarini zannettikleri icin avrupanin en yaşli ve en borçlu ligiyiz... bu ülkede herkes yanlis meslek yapiyor... Hahahaaaaa

    (%0,00) (%100,00)