Trump'tan Çin ve Rusya'ya gözdağı

PİYASA - 16 Nisan 2018, 15:35

ABD Başkanı Donald Trump, ekonomiye yönelik önemli açıklamada bulundu

 

ABD Başkanı Donald Trump, Rusya ve Çin'e karşı ekonomik girişimlerde bulunabileceğinin sinyallerini verdi. Trump "ABD faizleri artırırken Rusya ve Çin devalüasyon oyunu oynuyorlar, bu kabul edilemez" dedi.

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Yorumlar

  • Murat Ayyıldız16 Nisan 2018 21:56Süper güçsün ama yanına İngiltere fransayı almadan hiç bi yere gidemeyon.

    (%0) (%0)
  • : )) gnlçlk16 Nisan 2018 20:39Yahu bilmeyen mi var ? çin öyle teşvikler, öyle imkanlar, öyle taktikler, yatırım ve üretim ve işsizlikle mücadele edecek imkanlar sunuyorki, yükselen usd karşısında üretim maliyeti ABD de artıyor. ama Çinde düşüyor :D Çin hakketen işi biliyor.... (bizim ülkedeki gibi saçma sapan krediler, üretim hatlarını kilitleyen, benzin, doğalgaz,elektrık gibi ilk girdilerin arttırılması deil. Yani Türkiyede sıkıntılar halen çok fazla. üretim teşviki yok, üretim ilk girdi fiyatlar düşmüyor yani...) Çin ABD nin en büyük askeri ve ekonomik tehdidi olmaya devam edecek. Bu arada rusyada nedef alacak akdeniz ve farklı alanlara yönelmeye başladı bile... ABD işi zor..

    (%0,00) (%100,00)
  • Hasanby16 Nisan 2018 18:00Yahu arkadaş , herşeye karışıyorsun gören , duyan de dünyanın jandarması sanacak

    (%0) (%0)