Küçükçekmece'de tehlikeli gerginlik

GÜNDEM - 14 Eylül 2017, 04:17

Küçükçekmece'de Suriyelilerle mahalle sakinleri arasında dün gece çıkan kavganın gerginliği bu gece de sürdü

 

Küçükçekmece Mehmet Akif Mahallesi'nde dün akşam saatlerinde Suriyeli bir grup ile mahalleli gençler arasında kavga çıktı. Kavgada Serdar Poyraz isimli genç bıçaklalanarak yaralandı. Poyraz kaldırıldığı hastanede tedaviye alındı.

Olayın ardından gerginlik bugün de devam etti. Suriyeliler ile mahalle sakinleri arasındna yine kavga çıktı. Kavga sırasında başına taş isabet eden bir mahalleli yaralandı. Mahalleli toplanarak Suriyelilerin yaşadığı evlere yürümek istedi. Kısa sürede olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Olay yerine TOMA aracı da gelerek önlem aldı. Polis ekipleri toplanan kalabalığı sakinleştirmek için yoğun çaba gösterdi. Polis ekiplerinin mahallede zırhlı polis araçlarla devriye gezerken, çevik kuvvet ekiplerinin de herhangi bir olumsuzluğa karşı beklediği görüldü.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Yorumlar

  • Türkoğlutürk14 Eylül 2017 10:06Pis suriyeli defol git. Kendi vatanına Faydası yok bana hiç olmaz

    (%0,00) (%100,00)
  • Emir Gül14 Eylül 2017 08:32Suriyelileri başımıza bela etti akp. Amaç belli vatandaş yapıp oy almak

    (%0,00) (%100,00)
  • Reyizleri şimartiyooo14 Eylül 2017 08:25Suriyrliler beleş hayat,her ay bankadan maaş,sokaklarda bagirarak binalarda bagirarak konusmalar,sarkintilik,hirsizlik ve reyizzlerinden aldiklari güç ile saga sola saldirmalar,karinlari doydu ya

    (%11,11) (%88,89)